Bitcoinist | کسب بیت کوین رایگان و آسان

آموزش کسب درآمد آسان از فاست ها و تماشای تبلیغات

Bitcoinist | کسب بیت کوین رایگان و آسان

آموزش کسب درآمد آسان از فاست ها و تماشای تبلیغات

Bitcoinist | کسب بیت کوین رایگان و آسان

اگر میخواید بدون هیچ سرمایه ای کاری انجام بدید و درآمدی کسب کنید جای درستی اومدید. در این سایت قصد دارم به صورت ساده به شما یاد بدم چطور از سایت های فاست و تبلیغاتی بیت کوین جمع آوری کنید و درآمد داشته باشید. باز هم تاکید میکنم، در این کار هیچ سرمایه اولیه ای نیاز نیست. فقط یک کامپیوتر یا موبایل متصل به اینترنت داشته باشید کافیه. امیدوارم تو این شرایط بحرانی اقتصادی بتونم خدمتی به جوانان هموطنم بکنم، تا بتونن درآمدی هرچند متوسط برای خودشون داشته باشن. اگر دوست یا آشنایی دارید که نیاز به کار و درآمد داره این سایت رو به اونا هم معرفی کنید. با من همراه باشید.

این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی توسط نویسنده این وبلاگ، تکمیل یا حذف خواهد شد.

اگر شما نویسنده‌ی این وبلاگ هستید، برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.

صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا «نظرات شما» مفید هستند.

ارسال نظر به صورت پیش‌فرض برای صفحات مستقل غیر فعال است، اما می‌توانید آن را فعال کنید.

ضمنا برای ایجاد لینک مستقیم (به یک صفحه داخلی یا خارج سایت) در منوی بالای سایت، از منوساز استفاده کنید. مثل لینک «سرآغاز» که به مطلب اول شما لینک شده است.

فهرست سایر خدمات و محصولات شرکت بیان نیز به شرح زیر می‌باشد:

وبلاگ بیان، صندوق بیان (فضای اختصاصی آپلود عکس و آپلود فایل)، ابر جستجوگر سلام، موتور جستجوی ایرانی زال، سرویس ایمیل فارسی و ایمیل ایرانی، خدمات امن سازی جهت کاربران و مدیران سایت‌ها، ترویج و آموزش برنامه نویسی حرفه ای از طریق برگزاری مسابقات برنامه نویسی و ...